Trener personalny i dietetyk Poznań

Plany dietetyczne i treningowe

Poznaj naszą ofertę

Co możemy
dla Ciebie zrobić?

Zakres naszej oferty

Naszym głównym celem jest rozpowszechnianie aktywnego trybu życia i wzrost jego jakości poprzez polepszanie stanu zdrowia organizmu. Zapewniamy kompleksową współpracę na poziomie uprawiania sportu oraz prawidłowego żywienia. Przedstawiamy bogatą ofertę w zakresie aktywności fizycznej (treningi personalne, plany treningowe) oraz diety (jadłospisy, konsultacje żywieniowe).

Stawiamy na naukę świadomości jak ważne jest dla człowieka ruch i odżywianie. Pośród naszych zalet można wyróżnić wysoką jakość usług oraz indywidualne podejście do podopiecznego.

 • Treningi
  personalne

  Indywidualne podejść do podopiecznego. Realizowanie krótkich i długoterminowych celów pod okiem doświadczonego trenera. Nauka świadomego ruchu funkcjonalnego oraz wykorzystanie go w życiu codziennym. Eliminowanie najdrobniejszych błędów oraz dążenie do perfekcji.

 • Plan
  treningowy

  Profesjonalne podejście do podopiecznego. Spersonalizowany plan treningowy uwzględniający rozgrzewkę, zadanie główne oraz ćwiczenia akcesoryjne. Uwzględnia systematyczne monitorowanie postępów. Możliwość skorzystania z filmów instruktażowych i wideoanaliz.

 • Dieta

  Spersonalizowany jadłospis dla Ciebie, w którym uwzględniam Twoje preferencje żywieniowe oraz zalecenia zdrowotne w przypadku chorób. Otrzymasz przepisy z których dowiesz się jak przygotować dane potrawy a także wskazówki dotyczące zmiany swojego stylu życia.

 • Kalkulator
  makroskładników

  Kalkulator polega na nauce co możemy jeść a przede wszystkim ILE. Zawiera listę produktów spożywczych indywidualnie przygotowaną dla Ciebie dzięki której samodzielnie skomponujesz swój posiłek zależnie od tego na co masz w danej chwili ochotę.

Blog

Zobacz wszystkie wpisy

Pokaż wszystkie

Przepisy

Sprawdź jak gotujemy

Pokaż wszystkie

Opinie

Co o nas mówią

O nas

Słów kilka

Czym jest Forma NieNażarty? Jesteśmy parą w życiu osobistym oraz w życiu zawodowym.

Artur – absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, certyfikowany trener personalny, instruktor jazdy snowboard i trener karate. Od kilku lat zakochany w crossficie. Korzystając z jego usług nauczysz się poprawnie wykonywać funkcjonalne ruchy, dźwigać ciężary czy biegać. Pomoże Ci spełnić Twoje cele i marzenia. Systematyczną pracą i zaangażowaniem zarazi Cię aktywnym stylem życia oraz udowodni, że istnieje sport i ćwiczenia, które sprawią ci satysfakcję.

Justyna – absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, obecnie studentka Uniwersytetu Medycznego kontynuująca tok nauczania na kierunku Dietetyka. Temat zdrowego odżywiania od początku był jej pasją, który z czasem stał się także pracą. Oddając się w jej ręce zyskasz wiedzę na temat tego jak jeść by być zdrowym i w pełni sił oraz nauczysz się jak świadomie wybierać produkty spożywcze czy komponować posiłki. Pokaże Ci, że dieta to nie są wyrzeczenia a sposób na osiągnięcie swoich celów.

Podejmując z nami współpracę możesz zyskać lepsze samopoczucie, większą pewność siebie i FORMĘ, która z pewnością nie będzie NA ŻARTY.

Współpraca

Współpraca z Delikatesami Mięsnymi “Kujawski” przynosi naszym klientom produkty najwyższej jakości.

Sprawdź teraz

Kontakt

Forma NieNażarty
Trening & Dieta